ORGANİZASYON

BURSA NİŞAN MASASI KİRALAMA

çeşit çeşit çiçek ve özel vazo modellerimizi bir arada görerek görkemli bir nişan gecesi organize edebilirsiniz. çeşit çeşit renk renk özel ve lüks vazo seçeneklerimizle.

 nişan masası

nişan masası

nişan masası


1956 dan bu yana güvenilir hizmet farklı konsept

KİRALAMA PAKETLERİ İÇİNDE ÇİKOLATA MODELLERİMİZDE YER ALMAKTADIR.

ÇEŞİT ÇEŞİT TEPSİLERDEN KİRALAYARAK DAHA UCUZA BU GECEYİ MALEDEBİLİRSİNİZ. :)

FARKLI VE ÖZEL ŞAMDAN MODELLERİMİZ VE JARDİNYER ÇEŞİTLERİMİZLE CUMHURİYET CADDESİNDEYİZ.

LAZER KESİMDEDE ÜRETİCİ OLAN FİRMAMIZ SİZE ÖZEL TASARIMLARLA ÖVGÜNÜZÜ ALMAYI BAŞARACAKTIR.

DİLERSENİZ DAHA EKONOMİK ÇİKOLATA MODELLERİMİZDE BULUNMAKTADIR. HEMDE YİNE SİZE ÖZEL

kutu çikolata

Bursa Nişan Bebek Düğün Kına Organizasyonu

Bursa nişan bebek düğün kına organizasyonu için size farklı organizasyon paketleri sunmaktayız. Her paketimizde farklı renklerde çiçekler, farklı modellerde vazolar bulunmaktadır. Hayal ettiğiniz gibi görkemli nişan, düğün ve kına organize ederek bu organizasyon masaları ile gecenizi daha büyük bir görsel şölene dönüştürebilirsiniz. Sadece istediklerinizi bize aktarmanız yeterli olmaktadır. Biz de size her geçmiş fotoğraflara baktığınızda bu organizasyonu güzel hatırlayacağınız estetik masalar kiralamaktayız.

Bursa Nişan Bebek Düğün Kına Organizasyon Paketleri

Nişan, babyshower, bebek cinsiyet partisi, söz, düğün, kına gibi özel günlerde ve kutlamalarda yapılacak olan organizasyonda tek tek gerekli aksesuarları kiralamak yerine masa kiralayabilirsiniz. Farklı çiçekler, özel vazo modelleri, aynalı tepsiler ile organizasyon sırasında ihtiyaç duyduğunuz masayı bir paket halinde size kiralayabilmekteyiz. Söz organizasyon paketleri sayesinde çiçek ve vazoların nasıl olması gerektiğine karar vermek haricinde yapmanız gereken başka bir işlem olmamaktadır.

Bursa nişan bebek düğün kına organizasyonu için masa kiralamak istemeniz durumunda firmamıza telefon ile ulaşmalısınız. Şamdan, jardinyer, tepsi, çikolata ve çiçek modellerimiz ile ilgili size oldukça fazla sayıda seçenek sunmaktayız. Organizasyonu yapacağınız mekanın konseptine ve hayalinizdeki masaya göre modellerde renk ve malzeme değişikliği isteyebilmektesiniz. Firma olarak her müşterimize özel tasarımlar sunmaktayız ve özel günlerini daha da özel hale getirmeyi amaçlamaktayız.

Uygun Ücretler İle Bursa Nişan Bebek Düğün Kına Organizasyonları

Bursa nişan masası kiralama fiyatları paket fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Bursa nişan bebek düğün kına organizasyonu için kiralanacak olan masalarda ürünler için toplu ücret çıkartmaktayız. Her bütçeden bireyin aradığını bulabileceği seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ancak uzun yıllardır bu hizmeti veren bir firma olarak her ürünümüzde uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz. Telefon ile iletişime geçmeniz durumunda size paketlerimiz hakkında net bir bilgi ve fiyat verebilmekteyiz. Organizasyonlarınızı yapacağınız alana ve tercih ettiğiniz ürünlere göre paket fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Hastane odası organizasyonlarımız ile nişan masası organizasyon paketimizde konsepte ve ihtiyaca göre farklılıklar olmaktadır. Ancak her organizasyon paketimiz ile o masayı kullandığınız günü güzel bir anıya dönüştürmenizi amaçlamaktayız.

PAKETLERİMİZİ VE FİYATLARIMIZI ÖRENMEK İÇİN
05327951031
 
 

Bu bölümde hiç ürün yok.

İzlenimler

Lütfen Yorum Yazınız ...