Nişan Tepsileri

Bursa Söz Tepsisi

Bursa söz tepsisi siparişlerinizde size hayallerinizdeki söz ve nişan tepsisini sunmayı amaçlamaktayız. İstediğiniz süslemeler ile tercih ettiğiniz malzemelerden söz tepsileri hazırlamaktayız. Aynı zamanda söz mendili tepsileri de hazırlamaktayız. İsimlerinizin baş harflerini istediğiniz şekilde ve fontta söz tepsilerine kazımaktayız. Sizin belirlediğiniz ve onay verdiğiniz tepsileri en kısa süre içerisinde size ulaştırmaktayız.

Bursa Söz Tepsisi Modelleri

Söz ve nişan gibi özel günleriniz için farklı malzemelerden birçok tepsi modelimiz bulunmaktadır. Özel doğal kütüklerin üzerini doğal otlar ve kaliteli çiçekler ile süslediğimiz nişan tepsisi modellerimizin yanı sıra, metal birinci sınıf tepsi modellerimiz de bulunmaktadır. Tercih etmeniz durumunda aynalı tepsiler Bursa söz tepsisi olarak sizin için hazırlanmaktadır. Şakayık çiçeği gibi ilişkiniz için özel olan veya beğendiğiniz bir çiçek türünü bize bildirerek özellikle nişan tepsinizin bu çiçek ile süslenmesini de talep edebilirsiniz. Metal tepsilerin üzerini de gerçek taşla ile 2 sıra şerit geçerek tepsilerinize çok daha şık bir görünüm katabilmekteyiz.

Nişan tepsilerinizin üzerinde gelin ve damadın ismi ya da sadece baş harfleri bulunabilmektedir. Aynı zamanda nişan, söz ve nikah tarihleriniz de yazılabilmektedir. İsimleri kazıma yöntemi ile tepsilere işlemekteyiz. Farklı malzemelerden farklı modellerde birçok tepsi seçeneği sunmaktayız. Ancak bu özel gününüzde sadece size özel bir tepsi hayal ettiğinizi de düşünerek tepsi modellerimizde istediğiniz değişiklikleri yapabilmenize de imkan tanımaktayız. Bizimle iletişime geçerek tercih ettiğiniz modeli ve bu modelde yapmak istediğiniz değişiklikleri bildirmeniz yeterli olmaktadır.

Uygun Fiyatlar İle Farklı Modellerde Bursa Söz Tepsileri

Söz ve nişan dönemi çiftler için oldukça masraflı bir dönem olmaktadır. Bu dönemde bütçenizi zorlamak ve size yardımcı olabilmek adına ucuz söz tepsisi seçenekleri sunmaktayız. Geniş yelpazede tepsi modellerine sahip olmaktayız ve fiyat alabilmek için kesintisiz bir şekilde bize ulaşabilmenize olanak tanımaktayız. Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra kapıda ödeme seçeneği de sunmaktayız. Bursa söz tepsisi alışverişlerinizde güvenli alışveriş imkanı vermekteyiz. Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilmeniz mümkündür. Bütçenize göre nişan tepsileri içerisinde bütçenize uygun bir model belirleyebilirsiniz.

İzlenimler

Lütfen Yorum Yazınız ...