İSİM PLAKALARI

Pleksi İsim Plakaları

İsim etiketleri; nikah, söz, kına, düğün ve bebek şekerlerine etiket olarak yapıştırılmaktadır. Farklı boyut ve şekillerde isim plakaları üretmekteyiz. Hangi hediyeliğinize etiket olarak yerleştirecekseniz o hediyeliğin tarzına uygun plaka seçmeniz gerekmektedir. Karar veremediğiniz veya kafanızda soru işaretlerinin oluştuğu noktalarda firmamızı arayarak bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili size gerekli bilgileri vermekte ve talep ettiğiniz değişikliklere göre isteklerinize uyan ürünlerin üretimini yapmaktayız. Uzun yıllardır bu sektörde olan bir firma olarak hatasız ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız kaynaklı olan her hatayı ise üstlenmekte ve sizi mağdur etmemekteyiz.

İstediğiniz Renk ve Boyutlarda İsim Plakaları

Etiket amaçlı kullanabileceğiniz küçük isim plakaları hazırlamaktayız. Bu isim plakalarını nikah şekerleriniz ve hediyeliklerinizde istediğiniz gibi kullanarak hediyeliklerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Dekor plaka yaptırma işlemi için size farklı renk seçenekleri sunmaktayız. Altın, gümüş, beyaz ahşap ve doğal ahşap tonlarında isim plakaları hazırlamaktayız. 3 cm’den 7 cm’e kadar farklı ölçülerde isim plakaları hazırlamaktayız ve bu plakaların boyutlarını sipariş esnasında bize bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca plakalarda delik olmasını isteyip istemediğinizi de sipariş verirken sipariş formunda işaretlemenizi istemekteyiz.

İsme özel, isim ve tarihin yer alabildiği küçük boyutlarda isim plakaları hazırlamaktayız. Bu plakaların üstünde, altında, hem üstünde hem altında delik bulunabilmektedir. Tercih etmediğiniz durumlarda deliksiz bir şekilde üretilmektedirler. Ürünlerimiz size gönderilirken üzerlerinde koruyucu bir jelatin ile gönderilmektedir. Kullanmaya başlamadan önce bu koruyucu jelatini çıkartmaya özen göstermelisiniz.

Güvenli Ödeme İmkanı İle İsim Plakaları

Pleksi lazer kesim alacak olan müşterilerimize web sitemiz üzerinden sipariş oluşturma imkanı tanımaktayız. Sadece birkaç dakika içerisinde istedikleri isim plakalarını örnek modellerimiz arasından seçerek sipariş oluşturabilmektedirler. Örnek modelleri kişiselleştirmek isteyenler ise; Ahşap lazer kesim için kafalarındaki renk ve model seçeneklerini iletişim numaramız üzerinden arayarak anlatmalıdırlar. Firma yetkililerimiz kendilerine yardımcı olmaktadır. En az 50 adet isim plakası sipariş edilebilmektedir. Kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Anlaşmalı bankaların kredi kartları ile yapılan alışverişlerde 3 taksite kadar peşin fiyatına taksit imkanı bulunmaktadır.

Bu bölümde hiç ürün yok.