Minyatür Eşyalar

Minyatür Eşyalar

Minyatür eşyalar satın almak isteyenler web sitemizden kısa süre içerisinde, Whatsapp hattımızdan ise tek tık ile fiyat talep edebilmektedirler. Ürün alım sayılarına göre firmamız tarafından çeşitli indirimler uygulanabilmektedir. Dekoratif ürün olarak veya organizasyonlarınızda istediğiniz görselliği sağlayabilmek amacı ile minyatür eşyalar satın alabilirsiniz. Hayalinizde minyatür eşyayı alabilmeniz için size sunduğumuz seçeneklerde istekleriniz doğrultusunda değişiklikler yapmaktayız. 3 iş günü içerisinde siparişlerinizi hazırlamakta ve kargoya vermekteyiz. Firmamız kaynaklı bir hata ile karşılaştığınızda ise sizi mağdur etmemekteyiz. Doğru eşya size ulaşana kadar konu ile ilgilenmekteyiz.

Özel Günler İçin Minyatür Eşyalar

Özel günlere yönelik minyatür konsept maketlerimiz bulunmaktadır. Özel günlerde hediye edebileceğiniz, özel gün organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz veya kendi evinizde masaüstü süsü olarak tercih edebileceğiniz minyatür eşya yapımı firmamız tarafından uzun yıllardır yapılmaktadır.

Öğretmenler Günü için hazırlanmış bir maketimiz bulunmaktadır. Bu maket size demonte olarak gönderilmektedir. Eni 10 cm olan renkli ahşaptan yapılmış, lazer kesim ile üretilmiş bir makettir. Web sitemiz üzerinden bu ürünü sipariş vermek ise sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Ancak Öğretmenler Günü maketi üzerinde bazı değişiklik yapmak isteyen veya başka özel günler için maket hazırlatmak isteyen müşterilerimizin firmamızı arayarak bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Sorularına ve taleplerine onları memnun edecek şekilde yardımcı olmaya çalışmaktayız.

İndirimli Toplu Alım Seçeneği İle Minyatür Eşyalar

Minyatür eşyalar satın almak isteyenlere uygun fiyatlar ile minyatür eşya alma seçeneği sunmaktayız. En az 1 adet maket sipariş etmeleri gerekmektedir. Ancak minyatür eşyalar alacak olanlar, 100 adetten daha fazla eşya alırlarsa; adet fiyatında indirim yapmaktayız ve böylece çok daha uygun fiyatlar ile ihtiyaç duydukları maketleri satın alabilmektedirler. Kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile eşyaları satmaktayız. Endişe etmeden web sitemizden alışveriş yapabilmektedirler. Adreslerine en kısa süre içerisinde demonte ve düzgün paketlenmiş şekilde minyatür eşyaları göndermekteyiz. Eşyaların hasar alması, kırılması, yanlış gönderilmesi gibi durumlarda bize haber vermeleri yeterli olmaktadır. Kendilerinden herhangi bir ek ücret istemeden hasar görmüş olan eşyayı almakta ve yerine yeni bir minyatür eşya göndermekteyiz.

Filtreler
  • Fiyat Aralıgı
  • 50
  • 50

 –