Nikah Şekeri Etiketi Nasıl Basılır (Detaylı Anlatım)

Nikah Şekeri Etiketi Nasıl Basılır (Detaylı Anlatım)

uğur öztürk
07.05.2020
0

Nikah Şekeri Etiketi Nasıl Basılır (Detaylı Anlatım)

 

     Merhabalar Değerli Müşterilerimiz Öncelikle Bloğumuza Hoşgeldiniz Diyorum. Nikah Şekerlerimizde Kullandığımız Etiketlerimiz Kolay Yoldan Nasıl Temin Edebilirsiniz Ondan Bahsedeceğim Sizlere Düğün Nişan Söz Ve Hatta Bebek Hediyeliklerimizde vazgeçilmezlerimizden Biri Olan Nikah Şekeri Etiketleri Süslemelerimizi kendiğimiz yaptığımızda bize gereken görsel ürünlerdir.

 

  

     Öncelikle Bilgisayarınızda Excel Kurulu Olması Gerekmektedir. İlk Olarak Bilgisayarımızda excel yoksa onun kurulumunu yaparak işleme başlayabilirsiniz .

     excel    LOGOYA TIKLAYARAK PROGRAMI EDİNEBİLİRSİNİZ.

   

    NİKAH ŞEKERİ ETİKETİ ARKAPLAN EDİNME

   Programın kurulumunu yaptıktan sonra yapmamız gereken arka plan seçimi bunun için yapmamız gereken google ile begendiğimiz arka planlar bularak bilgisayarımıza kaydetmek.

 

nikah şekeri etiketi nikah şekeri etiketi nikah şekeri etiketi

     Yukardaki gibi binlerce arka plan resim bulunan google amca yı ziyaret ederek ücretsiz seçenekleri değerlendirebilirsiniz

      Resimler de tamam artık resimleri excelde düzenleyebiliriz. Programı Açalım

 

Nikah Şekeri Etiketi

    Resmi Ekle ve Resim Bölümünden Seçebilirsiniz ve Boyutunu İstediğiniz ölçüye getirebilirsiniz

 

Nikah Şekeri Etiketi

  Ekle Menüsünde bulunan isim kutusundan isimleri yazacağımız isim kutusunu açıyoruz ve isim tarih bilgilerini giriyoruz ayrıca karakter bölümünden karakter seçiminide yapabilirsiniz.

Nikah Şekeri Etiketi

İsimlerimizi yazdıktan sonra yapmamız gereken resim ve yazı alanını seçip kopyalarak birer birer çoğaltmak ilk sırayı oluşturduktan sonra tamamını seçerek daha kolay kopyalayabilirsiniz.

Nikah Şekeri Etiketi

Nikah Şekeri Etiketi

ÖRNEK EXCEL DOSYAYI BU LİNKTEN TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

     İşlem Bukadar Artık Sadece Baskısını Almak Kaldı burda dikkat etmeniz gereken sayfaya sığdırmanız yazıcınızda dikkat etmeniz gereken normal ev tipi yazıcılar sadece 200 gr a kadar kağıt baskısına olanak vermektedir A4 Tarzı 80 gr Kağıtlara baskı yapmanızı öneririz aksi takdirde yazıcınız arıza verebilir. 

      Burada sizlere ev ortamında nasıl etiket çıkarılabileceğini anlatmaya çalıştık umarım faydalı olmuşuzdur normalde bizler vektörel olarak corel draw , photo shop, gibi programlar kullanıyoruz fakat herkesin bu imkanı olmaya bilir zaten bu imkana sahip arkadaşlar varsa excel değilde grafik programlarını kullanacaklardır sürçi lisan ettiysek affola şimdiden kolay gelsin

Yorumlar

Degerlendirme Ortalaması::
0.00 (0 Yorumlar total)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
yorumları gör: :
5 Yıldız (0 Yorumlar)
4 Yıldız (0 Yorumlar)
3 Yıldız (0 Yorumlar)
2 Yıldız (0 Yorumlar)
1 Yıldız (0 Yorumlar)

Görüntülenecek Mesaj Yok