PLEKSİ İSİMLİK

Pleksi İsimlik

Pleksi isimlikler farklı renk, kalınlık ve malzemelerdendir. Çoğunlukla 40x10 cm boyutunda olmakla beraber, isimliklerin boyutunu siz kendiniz belirlemektesiniz. Düğün, nişan, söz, kına veya herhangi bir organizasyonunuzda; istediğiniz isim ve tarihi yazdırarak isimlikleri obje olarak kullanabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra evinizin bir köşesinde obje olarak kullanmaya da devam edebilirsiniz. Hem kredi kartı hem de kapıda ödeme seçeneği sunan firmamız; kolay ödeme seçenekleri ile size hayal ettiğiniz isimlikleri göndermektedir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firma olarak isimliklerin imalatını da kendimiz yapmaktayız. Masa dekoru olarak tercih edilen isimliklerin hatasız bir şekilde üretilmesini amaçlamaktayız.

Etkinliklerinizin Konseptine Uygun Pleksi İsimlikler

Nişan, söz veya herhangi bir organizasyonunuz için düzenlediğiniz etkinliğin konseptine uygun bir tarzda pleksi isimlikler yaptırabilirsiniz. Bu sayede organizasyonda isimleriniz ön plana çıkmaktadır ve ortama şık bir hava katmaktadır. Pleksi isimlik nişan ya da başka bir organizasyon için tercih edilmesine göre altın, gümüş, bronz, füme, ahşap renklerdeki modellerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Pleksi isimlikler sizin tercih ettiğiniz kalınlıklarda hazırlanmaktadır. Çoğunlukla 2 mm kalınlık tercih edilmektedir.

Özel günlerinizi daha anlamlı hale getirecek, görsel olarak özel günlerinizi destekleyecek isimlikler için firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Hayal ettiğiniz isimlikleri örnek modellerimiz üzerinde renk, malzeme ve model değişiklikleri yaparak yaratabilirsiniz. Pleksi isimlikler ile ilgili merak ettikleriniz konusunda firmamız gerekli bilgileri size vermekte ve onay aldıktan sonra ürünü kargoya vermektedir.

Bütçenize Uygun Pleksi İsimlikler

Pleksi isimlik ucuz fiyatlar ile firmamız tarafından satılmaktadır. Her bütçeden birey kendi bütçesine uygun pleksi isimlikler bulabilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerimizin kargo aşamasında hasar almaması için ürünleri oldukça dikkatli şekilde paketlemekteyiz. Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya pleksi isimlik gönderimi yapmaktayız. Özel olarak kestiğimiz tahta plakaları isimliklerin arasına koyarak yolda kırılma riskini azaltmaktayız. Ancak zaten garantili bir şekilde ürünü gönderdiğimiz için yolda kırılması durumunda size iade garantisi vermekteyiz. Sipariş verdiğiniz isimliğin aynısını tekrar hazırlamakta ve size göndermekteyiz. Bunun için de sizden herhangi bir ek ücret talep etmemekteyiz.

   

Pleksi isimlik denildiginde elbette ilk önce aklımıza gelen nişanlar ve söz organizasyonları nişan masası isimlik leri nişan masamızın en güzel süslerinden sizlerin isimlerini ön plana çıkararak anı ölümsüzleştiren modellerdir.

   Pleksi İsimlik farklı renkler ve farklı kalınlıklarda kesilmektedir. ekonomik pleksi isimlik istiyorsanız 2 mm kalınlık sizin işinizi görecektir.

ama daha kalıcı olsun uzun ömürlü kullanalım derseniz 3 mm tercih etmeniz daha saglıklı olur,

  Renkler konusunda ise Altın, Gümüş, Bronz, Füme, Ahşap Renkleri Olarak pekçok alternatife sahiptir. pleksi isimliklerimiz geçmeli yapıya sahip tasarlanmıştırlar üst parçayı alttakı ayak kısmının üzerindeki oturtma deliklerine takarak dik durmasını saglayabilirsiniz ayrıca isterseniz japon veya farklı bir yapıştırıcı ile yapıştırarak kalıcı hale getirebilirsiniz ürünlerimizi kargo ile tüm dünyaya göndermekteyiz pleksi isimlik özel kestigimiz tahta plakalar arasına konularak kırılma riski en aza indirilmiştir. 

  Ayrıca siparişini verdiginiz ürün kırılması durumunda %100 Kırılma garantisindedir. ürünü tekrar kesip sizlere göndermekteyiz. bu özel gününüzü mutlu ve unutulmayacak şekilde geçirmeniz dilegiyle magazamızdan merak ettiginiz konularda müşteri danışmanı arkadaşlarımız sizlere 05327951031 nolu telefondan yardımcı olacaklardır.

pleksi isimlik

pleksi isimlikler

Filtreler
  • Fiyat Aralıgı
  • 80
  • 200

 – 

ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO
balonlu-arabalı-model-cocuk
15000 
1008 Ürün
ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO