PLEKSİ İSİMLİK

Pleksi İsimlik

   Pleksi isimlik denildiginde elbette ilk önce aklımıza gelen nişanlar ve söz organizasyonları nişan masası isimlik leri nişan masamızın en güzel süslerinden sizlerin isimlerini ön plana çıkararak anı ölümsüzleştiren modellerdir.

   Pleksi İsimlik farklı renkler ve farklı kalınlıklarda kesilmektedir. ekonomik pleksi isimlik istiyorsanız 2 mm kalınlık sizin işinizi görecektir.

ama daha kalıcı olsun uzun ömürlü kullanalım derseniz 3 mm tercih etmeniz daha saglıklı olur,

  Renkler konusunda ise Altın, Gümüş, Bronz, Füme, Ahşap Renkleri Olarak pekçok alternatife sahiptir. pleksi isimliklerimiz geçmeli yapıya sahip tasarlanmıştırlar üst parçayı alttakı ayak kısmının üzerindeki oturtma deliklerine takarak dik durmasını saglayabilirsiniz ayrıca isterseniz japon veya farklı bir yapıştırıcı ile yapıştırarak kalıcı hale getirebilirsiniz ürünlerimizi kargo ile tüm dünyaya göndermekteyiz pleksi isimlik özel kestigimiz tahta plakalar arasına konularak kırılma riski en aza indirilmiştir. 

  Ayrıca siparişini verdiginiz ürün kırılması durumunda %100 Kırılma garantisindedir. ürünü tekrar kesip sizlere göndermekteyiz. bu özel gününüzü mutlu ve unutulmayacak şekilde geçirmeniz dilegiyle magazamızdan merak ettiginiz konularda müşteri danışmanı arkadaşlarımız sizlere 05327951031 nolu telefondan yardımcı olacaklardır.

pleksi isimlik

pleksi isimlikler

ÜCRETSİZ KARGO
-33%
Masa Üstü İsimlik Masa Üstü İsimlik Masa Üstü İsimlik
60.00 
90.00 
ÜCRETSİZ KARGO
-20%
Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi
80.00 
100.00 
ÜCRETSİZ KARGO
-20%
Altıgen İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi
80.00 
100.00 
ÜCRETSİZ KARGO
-30%
70.00 
100.00