PLEKSİ İSİMLİK

Pleksi İsimlik

Pleksi isimlikler farklı renk, kalınlık ve malzemelerdendir. Çoğunlukla 40x10 cm boyutunda olmakla beraber, isimliklerin boyutunu siz kendiniz belirlemektesiniz. Düğün, nişan, söz, kına veya herhangi bir organizasyonunuzda; istediğiniz isim ve tarihi yazdırarak isimlikleri obje olarak kullanabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra evinizin bir köşesinde obje olarak kullanmaya da devam edebilirsiniz. Hem kredi kartı hem de kapıda ödeme seçeneği sunan firmamız; kolay ödeme seçenekleri ile size hayal ettiğiniz isimlikleri göndermektedir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firma olarak isimliklerin imalatını da kendimiz yapmaktayız. Masa dekoru olarak tercih edilen isimliklerin hatasız bir şekilde üretilmesini amaçlamaktayız.

Etkinliklerinizin Konseptine Uygun Pleksi İsimlikler

Nişan, söz veya herhangi bir organizasyonunuz için düzenlediğiniz etkinliğin konseptine uygun bir tarzda pleksi isimlikler yaptırabilirsiniz. Bu sayede organizasyonda isimleriniz ön plana çıkmaktadır ve ortama şık bir hava katmaktadır. Pleksi isimlik nişan ya da başka bir organizasyon için tercih edilmesine göre altın, gümüş, bronz, füme, ahşap renklerdeki modellerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Pleksi isimlikler sizin tercih ettiğiniz kalınlıklarda hazırlanmaktadır. Çoğunlukla 2 mm kalınlık tercih edilmektedir.

Özel günlerinizi daha anlamlı hale getirecek, görsel olarak özel günlerinizi destekleyecek isimlikler için firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Hayal ettiğiniz isimlikleri örnek modellerimiz üzerinde renk, malzeme ve model değişiklikleri yaparak yaratabilirsiniz. Pleksi isimlikler ile ilgili merak ettikleriniz konusunda firmamız gerekli bilgileri size vermekte ve onay aldıktan sonra ürünü kargoya vermektedir.

Bütçenize Uygun Pleksi İsimlikler

Pleksi isimlik ucuz fiyatlar ile firmamız tarafından satılmaktadır. Her bütçeden birey kendi bütçesine uygun pleksi isimlikler bulabilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerimizin kargo aşamasında hasar almaması için ürünleri oldukça dikkatli şekilde paketlemekteyiz. Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya pleksi isimlik gönderimi yapmaktayız. Özel olarak kestiğimiz tahta plakaları isimliklerin arasına koyarak yolda kırılma riskini azaltmaktayız. Ancak zaten garantili bir şekilde ürünü gönderdiğimiz için yolda kırılması durumunda size iade garantisi vermekteyiz. Sipariş verdiğiniz isimliğin aynısını tekrar hazırlamakta ve size göndermekteyiz. Bunun için de sizden herhangi bir ek ücret talep etmemekteyiz.

   

Pleksi isimlik denildiginde elbette ilk önce aklımıza gelen nişanlar ve söz organizasyonları nişan masası isimlik leri nişan masamızın en güzel süslerinden sizlerin isimlerini ön plana çıkararak anı ölümsüzleştiren modellerdir.

   Pleksi İsimlik farklı renkler ve farklı kalınlıklarda kesilmektedir. ekonomik pleksi isimlik istiyorsanız 2 mm kalınlık sizin işinizi görecektir.

ama daha kalıcı olsun uzun ömürlü kullanalım derseniz 3 mm tercih etmeniz daha saglıklı olur,

  Renkler konusunda ise Altın, Gümüş, Bronz, Füme, Ahşap Renkleri Olarak pekçok alternatife sahiptir. pleksi isimliklerimiz geçmeli yapıya sahip tasarlanmıştırlar üst parçayı alttakı ayak kısmının üzerindeki oturtma deliklerine takarak dik durmasını saglayabilirsiniz ayrıca isterseniz japon veya farklı bir yapıştırıcı ile yapıştırarak kalıcı hale getirebilirsiniz ürünlerimizi kargo ile tüm dünyaya göndermekteyiz pleksi isimlik özel kestigimiz tahta plakalar arasına konularak kırılma riski en aza indirilmiştir. 

  Ayrıca siparişini verdiginiz ürün kırılması durumunda %100 Kırılma garantisindedir. ürünü tekrar kesip sizlere göndermekteyiz. bu özel gününüzü mutlu ve unutulmayacak şekilde geçirmeniz dilegiyle magazamızdan merak ettiginiz konularda müşteri danışmanı arkadaşlarımız sizlere 05327951031 nolu telefondan yardımcı olacaklardır.

pleksi isimlik

pleksi isimlikler

Filtreler
  • Fiyat Aralıgı
  • 45
  • 150

 – 

ÜCRETSİZ KARGO
-10%
1005 Ürün
İSİMLİK-AHSAP-01
AHŞAP DÜĞÜN - NİŞAN ve SÖZ MASA ÜSTÜ İSİMLİK 40X10 CM ahşap 3 mm mdf den üretilmektedir lazer kesim oldugu için arkası isli olabilir.
4500  5000 
ÜCRETSİZ KARGO
-10%
995 Ürün
İSİMLİK-AHSAP-KARE
25 cm x 25 cm ölçüsündedir kare 3 mm mdf kullanılarak dogal ahşaptan hazırlanmaktadır.
4500  5000 
ÜCRETSİZ KARGO
1002 Ürün
İSİMLİK-AHSAP-CERCEVELİ-01
AHŞAP ÇERCEVELİ DÜĞÜN - NİŞAN ve SÖZ MASA ÜSTÜ İSİMLİK 40 CM KARGO SÜRESİ ERTESİ GÜN FOTOĞRAF FİYATA DAHİL DEĞİLDİR İSİMLİKLERİNİZ SON TEKNOLOJİ KESİM MAKİNALARIMIZDA NASIL KESİLİYOR GÖRÜN İSTEDİK :) İMALATTAN DİĞER KÜÇÜK İSMLİKLERLE KARIŞTIRMAYINIZ ! Düğün - Nişan - Söz - Kına Masalarınızın dekoru için uygundur. Bunun yanı sıra evinizde size özel şık bir obje olarak da kullanabilirsiniz. KARGO 2 ADET ÖZEL KESİLMİŞ MDF PLAKA ARASINA KIRILMAYACAK ŞEKİLDE SIKICA PAKETLENEREK TARAFINIZA GÖNDERİLMEKTEDİR. %100 KIRILMA GARANTİLİ Alt tabanı ile...
6000 
-33%
1002 Ürün
(6)
karışık desen
39 x 10 cm dir 3 mm mdf üzerine 1 mm ayna yapıştırılarak 4 mm kalınlıga getirilmektedir ince isimliklerden degildir. renk seçiminizi yapınız
6000  9000 
ÜCRETSİZ KARGO
-14%
1002 Ürün
Dikdörtgen İsimlik Şeffaf
30 cm x 10 cm ölçülerindedir. 3 mm şeffaf pleksi üzerine 1 mm altın veya gümüş pleksi yapıştırılarak hazırlanmaktadır.
6000  7000 

"Dikdörtgen İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

ÜCRETSİZ KARGO
-22%
1023 Ürün
İSİMLİK-SONSUZLUK-01
40 cm Ayna İsimlik - Masa Üstü İsimlik - Pleksi İsimlik - Nişan İsimliği   Düğün-Nişan-Söz-Kına Masalarınızın dekoru için uygundur. Bunun yanı sıra evinizde size özel şık bir obje olarak da kullanabilirsiniz. GOLD AYNALI PLEKSİ ve GÜMÜŞ AYNALI PLEKSİ OLARAK 2 RENK SEÇENEĞİ MEVCUTTUR . Alt tabanı ile birlikte kullanıma hazır gönderilir. Pleksi malzeme 3 mm dir. YAZI BOYUTUNA BAĞLI OLARAK HARF YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ DEĞİŞMEKTEDİR. SATIN ALDIKTAN SONRA VERMİŞ OLDUĞUNU BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA ÜRETİMİ YAPILIR
7000  9000 
ÜCRETSİZ KARGO
-7%
1007 Ürün
yapraklı model
39 x 10 cm dir 3 mm mdf üzerine 1 mm ayna yapıştırılarak 4 mm kalınlıga getirilmektedir ince isimliklerden degildir. renk seçiminizi yapınız
7000  7500 
Kare İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi
ÜCRETSİZ KARGO
-7%
1002 Ürün
Kare İsimlik Şeffaf
20 cm x 20 cm boyutlarındadır. 3 mm şeffaf pleksi üzerine 1 mm altın veya gümüş pleksi yapıştırılarak hazırlanmaktadır.
7000  7500 

"Kare İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

Altıgen İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi
ÜCRETSİZ KARGO
-21%
997 Ürün
altıgen-isimlik
25 x 24 cm GOLD AYNALI PLEKSİ ve GÜMÜŞ AYNALI PLEKSİ OLARAK 2 RENK SEÇENEĞİ MEVCUTTUR. Arka Kısmında 2 Adet Taşıyıcı Ayak Yer Almaktadır. Demonte Olarag gelir Kırılmaması için Ürün 3 mm şeffaf Pleksi Üzerine 1 mm Altın veya Gümüş Pleksinin Yapışmasıyla Hazırlanmaktadır.toplamda 5 mm kalınlıgı bulmaktadır.
7900  10000 

"Altıgen İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

ÜCRETSİZ KARGO
1002 Ürün
İSİMLİK-KUSMODEL
40 cm Ayna İsimlik - Masa Üstü İsimlik - Pleksi İsimlik - Nişan İsimliği     GOLD AYNALI PLEKSİ ve GÜMÜŞ AYNALI PLEKSİ - DOGAL AHŞEP RENGİ OLARAK 3 RENK SEÇENEĞİ MEVCUTTUR .   KARGO SÜRESİ ERTESİ GÜN   İSİMLİKLERİNİZ SON TEKNOLOJİ KESİM MAKİNALARIMIZDA NASIL KESİLİYOR GÖRÜN İSTEDİK :)       İMALATTAN DİĞER KÜÇÜK İSMLİKLERLE KARIŞTIRMAYINIZ ! Düğün - Nişan - Söz - Kına Masalarınızın dekoru için uygundur. Bunun yanı sıra evinizde size özel şık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.   KARGO 2 ADET ÖZEL KESİLMİŞ MDF PLAKA ARASINA KIRILMAYACAK...
8000 
ÜCRETSİZ KARGO
1001 Ürün
İSİMLİK-BAŞHARFLİ-MODEL
Ayna İsimlik - Masa Üstü İsimlik - Pleksi İsimlik - Nişan İsimliği ÇİÇEKLER FİYATA DAHİL DEGİLDİR!!! Düğün-Nişan-Söz-Kına Masalarınızın dekoru için uygundur. Bunun yanı sıra evinizde size özel şık bir obje olarak da kullanabilirüksiniz. GOLD AYNALI PLEKSİ ve GÜMÜŞ AYNALI PLEKSİ OLARAK 2 RENK SEÇENEĞİ MEVCUTTUR . Alt tabanı ile birlikte kullanıma hazır gönderilir. Pleksi malzeme 2mm dir. YAZI BOYUTUNA BAĞLI OLARAK HARF YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ DEĞİŞMEKTEDİR. SATIN ALDIKTAN SONRA VERMİŞ OLDUĞUNU BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA ÜRETİMİ YAPILIR
8000 
ÜCRETSİZ KARGO
-33%
1008 Ürün
balonlu-arabalı-model-cocuk
40 cm x 12 cm boyutlarındadır 4 mm kalınlıktadır arkası mdf dir
8000  12000 
ÜCRETSİZ KARGO
-20%
1000 Ürün
dümenli-model-cocuk
40 cm x 12 cm boyutlarındadır 4 mm kalınlıktadır arkası mdf dir
8000  10000 
ÜCRETSİZ KARGO
-10%
1000 Ürün
Kral-Tacı-Bebek-İsimligi
30 cm x 20 cm ölçüsündedir üzeri altın veya gümüş renklerde olabilir. 3 mm şeffaf ayna üzeri 1 mm pleksi yapıştırılarak hazırlanmıştır.
9000  10000 

"Kral Tacı Bebek İsimligi Bebek Odası İsimlik Bebek Odası Dekoru" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

ÜCRETSİZ KARGO
-8%
1000 Ürün
Çift Kalpli İsimlik Şeffaf
40 cm x 20 cm boyutlarındadır. 3 mm şeffaf pleksi üzerine 1 mm altın veya gümüş pleksi yapıştırılarak hazırlanmaktadır.
12000  13000 

"Çift Kalpli İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

ÜCRETSİZ KARGO
1001 Ürün
Şeffaf sadece isimli
40 cm x 10 cm boyutlarında 3 mm şeffaf pleksi üzeri gümüş ve altın pleksi yapıştırılarak hazırlanmıştır.
12000 

"Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

ÜCRETSİZ KARGO
1002 Ürün
(1)
Zeytin Dalı İsimlik
25 cm x 24 cm ölçülerindedir. şeffaf pleksi üzerine 1 mm altın veya gümüş pleksi yapıştırılarak hazırlanmaktadır.
12000 

"Zeytin Dalı İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

ÜCRETSİZ KARGO
996 Ürün
altıgen-kuru-çiçekli
30 cm x 25 cm şeffaf pleksi üzerine altın veya gümüş pleksi yapıştırılarak hazırlanmıştır kenarına kuru çiçeklerle süsleme yapılmaktadır çiçeklerde ton farkı olabilir.
12000 

"Altıgen Sekizgen İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

Kare Pampas Süslemeli İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi
ÜCRETSİZ KARGO
1003 Ürün
Kare İsimlik Şeffaf
25x25 cm Boyutundadır. şeffaf pleksi kenarlarına pampas süsleme yapılmıştır.
12000 

"Kare Pampas Süslemeli İsimlik Şeffaf Masa İsimligi Nişan Masası İsimligi" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

Kare Çiçekli Pleksi İsimlik Kalınv
ÜCRETSİZ KARGO
1003 Ürün
isim-001
Ürün 3 mm şeffaf Pleksi Üzerine 2 mm Altın veya Gümüş Pleksinin Yapışmasıyla Hazırlanmaktadır. toplamda 5 mm kalınlıgı bulmaktadır.
14900 

"Kare Çiçekli Pleksi İsimlik Kalın" Ürünü İçin En Az Sipariş Miktarı 1Adettir.

ÜCRETSİZ KARGO
1000 Ürün
İSİMLİK-20-CM-YÜKSEKLİK
20 cm Yüksekliğinde Ayna İsimlik - Masa Üstü İsimlik - Pleksi İsimlik - Nişan İsimliği Düğün-Nişan-Söz-Kına Masalarınızın dekoru için uygundur. Bunun yanı sıra evinizde size özel şık bir obje olarak da kullanabilirüksiniz. GOLD AYNALI PLEKSİ ve GÜMÜŞ AYNALI PLEKSİ OLARAK 2 RENK SEÇENEĞİ MEVCUTTUR . Alt tabanı ile birlikte kullanıma hazır gönderilir. Pleksi malzeme 2mm dir. YAZI BOYUTUNA BAĞLI OLARAK HARF YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ DEĞİŞMEKTEDİR. SATIN ALDIKTAN SONRA VERMİŞ OLDUĞUNU BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA ÜRETİMİ YAPILIR
15000 
Metal Nişan İsimligi Farklı Nişan İsimlikleri
ÜCRETSİZ KARGO
1002 Ürün
İSİMLİK-metal
Metal yuvarlak isimlik ortası çiçek süslemelidir. En : 30 cm Boy: 35 cm YAZI BOYUTUNA BAĞLI OLARAK HARF YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ DEĞİŞMEKTEDİR.
15000