Bebek Şekeri Etiketleri

Bebek Şekeri Etiketleri

Bebek şekeri etiketleri için diğer hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemekteyiz. 16 yılı aşkın bir süredir bu işi yapmaktayız ve seneler içerisinde edindiğimiz tecrübe ile her daim size daha kaliteli hizmet verebilmeyi amaçlamaktayız. Hayal ettiğiniz tasarımda ve kağıtta bebek şekeri etiketine sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Zevkinize Göre Bebek Şekeri Etiketleri

Bebek etiket yazıları için bu özel gününüzde tasarım ve süsleme seçeneklerini sizin tercihinize bırakmaktayız. İstediğiniz kağıt modelini ve etiket tasarımını tercih ederek bebeğinizin ismini ve doğum tarihini bebek şekeri etiketlerine yazdırabilirsiniz. Hem yeni doğan hem de ikiz bebekler için bu etiketleri hazırlamaktayız. Kağıt modelini ve isim bilgilerinizi sipariş verirken bize bildirmeniz gerekmektedir. Kağıt modeli veya etiket türü ile ilgili kararsızlıklarınızın olması halinde; telefon aracılığı ile bizimle iletişime geçerek bilgi alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Beyaz fantezi tuale ve krem fantezi tuale kağıt, yapışkanlı mat birinci hamur kağıt, kraft kahverengi kağıt ve fotoğraf kağıdı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bebek şekerinizin modeline ve malzemesine göre uygun kağıt malzemesini tercih edebilmektesiniz. 6 renk baskı makinelerinde basım yapıldığı gibi etiketler A4 kağıdı boyutunda kağıtlar halinde size gönderilmektedir. Bu kağıtların kesimi ve bebek şekerlerine yapıştırılması size aittir. Etiketleri zımba makinesi ve silikon tabancası ile bebek şekerlerine yapıştırabilmeniz mümkündür.

Güvenli Ödeme Seçenekleri İle Bebek Şekeri Etiketleri

Bebek şekeri etiketi hazırlama işlemini yaptıktan sonra web sitemiz üzerinden güvenli ödeme seçenekleri ile tercih ettiğiniz bebek şekeri etiketinin ödemesini yapabilmektesiniz. Anlaşmalı kartlar ile peşin fiyatına 3 taksit ile ödeme yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneği ile de aldığınız etiketlerin parasını bize ulaştırabilmektesiniz. Bebek şekeri etiketleri için net fiyat öğrenmek ve seçilen kağıt türlerine göre fiyatların nasıl değiştiğini sormak için Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. 1 etiketin fiyatını size sunmakta ve sipariş ettiğiniz etiket sayısına göre toplam fiyat hesaplaması yapmaktayız. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile bütçenizi sarsmadan bebke şekeri etiketi sahip olabilmenizi amaçlamaktayız.

Filtreler
  • Fiyat Aralıgı
  • 0.2
  • 0.2

 –