Satış Sözleşmesi

Bursanikahsekeri.com.tr internet sitesinden alışveriş yapan her kullanıcı aşağıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılır:

 1. Bursanikahsekeri.com'dan 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamazlar.
 2. Bursanikahsekeri.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi/EFT Kapıda Nakit veya Kredi Kartıyla Ödeme Western Union yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez. Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi/EFT seçilmiş fakat bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.
 3. Bursanikahsekeri.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde fatura eşliğinde teslim edecektir.
 4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Bursanikahsekeri.com sorumlu değildir.
 5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 6. Bursanikahsekeri.com'un satışa sunduğu ürünlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı ürünlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. ürüne ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.
 7. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Sürat Kargo veya Ptt Kargo ile yapılır.
 8. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda bursanikahsekeri@hotmail.com 'a yazarak, durum Bursanikahsekeri.com'a bildirilebilinir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, 0224 220 20 88 numaralı telefona şikayet bildirilmelidir. Bursanikahsekeri.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
 9. Genel olarak satın aldığınız ürünlerde hasar ve görülen haricinde bir ürün olması durumunda yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
 10. Bursanikahsekeri.com adresinden sipariş verilen bir ürün istenilen ile aynı ise ve herhangi bir hasar yoksa (Size Özel Hazırlandığı İçin Davetiye V.b.) Geri İadesi yapılamaz.
 11. Yurt dışı gönderilerinde kapıda ödeme seçeneği yokyur.(Kredi Kartı - Paypal - Western Union Kullanılabilir)
 12. Kapıda Ödeme Seçeneği ile 10 tl Kurye ücreti ödemenize ilave olur ve kapıda ödeme seçeneğini seçtiğinizde bu ücreti kabul etmiş olursunuz.
 13. Davetiye Baskılarında Baskı ücreti alınmaktadır 1000 adete kadar (15 tl) herbir ayrı baskı için baskı ücreti ilave edilir. varak yaldız baskı ücreti (80 tl) dir
 14. Nikah Şekerlerinde Kristal Modellerde Nekadar iyi muhafaza yapılsa dahi kırılma ihtimali vardır. kristal ürün sipariş veren müşterilerimiz %4 oranında hasarın olma ihtimalini kabul etmiş olurlar ve bu orandaki hasardan firmamız sorumlu değildir.
 15. Siparişi alınan ürünler ortalama 7 iş gününde kargoya teslim edilir.
 16. Davetiye siparişlerinde davetiye örneği müşterilerimize hazırlanarak jpg (Resim Formatında) gönderilir. E-mail ile müşterilerimizden onay alındıktan sonra baskı yapılmaktadır. hatalı olması ve onay verilmesi durumunda firmamız bu hatadan sorumlu değildir onay vermeden önce davetiye örneğinizi dikkatlice inceleyerek onay veriniz.
 17. Davetiye Baskısında Makine veya Kağıttan Kaynaklı 3-4 adete kadar fire verilebilmektedir. bundan firmamız sorumlu değildir. siparişi veren müşterilerimiz bu eksikliği kabul etmiş olurlar Fakat bu problem nadir yaşanır.

Yorumlar

Degerlendirme Ortalaması::
0.00 (0 Yorumlar total)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
yorumları gör: :
5 Yıldız (0 Yorumlar)
4 Yıldız (0 Yorumlar)
3 Yıldız (0 Yorumlar)
2 Yıldız (0 Yorumlar)
1 Yıldız (0 Yorumlar)

Görüntülenecek Mesaj Yok