Etiket Modelleri

Nikah Şekeri Etiketleri

    Nikah Şekeri Etiketleri Nikahınızda kullandıgınız hediyeliklerin nikah şekerlerinizin üzerinde sizlerin isimlerinizin ve nikah veya nişan tarihlerinizin yazdıgı görsel etiketlerden oluşmaktadır etiketler kagıt ölçüleri ve kagıt kalitelerine göre degişmektedirler kullandıgınız hediyelik dogal ahşap kütük veya butarz bir ürünse kraft dedigimiz kahverengi kagıtta baskı yaptırmanız konseptinizi tamamlayacaktır.

   Örnegin daha şık bir şişe modeli veya soft bir hediyelik onda kullanacagınız krem tuale karton çok şık bir görüntü oluşturacaktır.

ama seçiminizi daha çok grafiksel yani kople boyalı dedigimiz modellerden seçecekseniz beyaz kullanmanızı öneririz beyaz kagıt 300 gr tuale kartondan baskı yapılmaktadır aynı zamanda kullandıgımız kagıtlar kalın kagıt oldugu için zamanla egilme yapmaz formunu karumakta uzun yıllar görevini yerine getirmektedir bu konu aslında deyinilecek bir husustur şöyle anlatmamız gerekirse ince kagıtlar ucuz ama aynı zamanda zaman içinde 2-3 ay gibi tamamen kıvrılıp isimlerin okunmamsına neden olmakta ve hediyeligin görüntüsünü bozmaktadırlar size tavsiyemiz nikah şekeri etiket modelinizi kalın kagıtlardan seçmenizdir. firmamızda çıkartma etiketler hariç tüm etiket modellerimiz 300 gr kalınlıktadır.

   Merak ettiginiz konularda magaza personelimiz telefon ile 05327951031 nolu telefondan sizlere destek verecektir bize soru sormaya çekinmeyiniz. Hayırlı alışverişler dileriz.

Nikah Şekeri Etiketleri

1 2 3

İzlenimler

Veri bulunamadı

Lütfen Yorum Yazınız ...