Sıkça Sorulan Sorular

- NASIL SİPARİŞ VEREBİLİM?

Beğendiğiniz ürünün yanında HEMEN SİPARİŞ VER butonuna tıkladığınızda sipariş formu sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada satın almak istediğiniz ürün ile ilgili tüm detayları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra bilgileriniz bize ulaşacak ve en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. "Davetiyeler İçin" bize ulaşan bilgilerin düzenlemesi profesyonelce yapılarak en kısa sürede tarafınıza, ürüne ait DEMO gönderilecektir. Onay verdiğinizde size en uygun ödeme sistemiyle tarafımıza ürün bedelini göndermeniz gerekmektedir. Sonra ürünlerinizin hazırlanması tamamlanıp tarafınıza yine en kısa sürede kargolanacaktır. "Nikah Şekeri, Sünnet Şekerleri ve Bebek Şekerleri için" stok durumu kontrol edilip sizinle iletişime geçilecektir.

 

- ÖDEMEYİ NE ZAMAN VE NEREYE YAPABİLİRİM?

Sipariş bilgilerinizi firmamıza bildirdikten sonra sizinle iletişime geçilecektir. Bundan sonra ödemelerinizi banka hesabımıza tüm bankalar aracılığı ile EFT ya da Havale yolu ile yapabilirsiniz, ya da size en yakın PTT Şubesine giderek posta çeki hesabımıza gönderebilirsiniz. Anasayfada ya da sipariş formunu doldurduğunuz sayfanın en altında

Hesap Numaraları

bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra bize mutlaka bilgi vermeniz gerekmektedir. Unutmayınız ki ürünleriniz hazırlanması ödeme tarafımıza yapıldıktan sonra başlayacaktır.

- SİTENİZDE BULUNAN ÜRÜNLERİ CANLI GÖREBİLİR MİYİM?

Sitemizde bulunan tüm ürünleri ve daha fazlasını BURSA / PİRİNÇ HAN ÖNÜNDEKİ mağazamızı ziyaret ederek görebilmeniz mümkündür.

Numune Gönderme uygulamamız yoktur.

Şubemiz bulunmamaktadır.

- DAVETİYE YA DA ŞEKERLER NE KADAR SÜREDE HAZIRLANIR?

Düğün Davetiyeleri ortalama 2-3 iş gününde üretilmektedir. Nikah Şekerleri, Sünnet Şekerleri ve Bebek Şekerleri hazırlama süresi ürün miktarına göre değişmekte olup ortalama 1 ile 7 gün arasında değişmektedir. Bu süreler ürün ödemesi alındıktan sonra başlamaktadır.

- BASKI ÜCRETİ NE KADARDIR? NASIL HESAPLANIR?

Standart ofset baskı ücreti 15 TL.' dir. Varak altın ya da varak gümüş baskılar 80 tl dir.

Bu bedel toplama eklenecektir. Örnek yapalım ;

Diyelim ki düğün davetiyenizin 1 adet fiyatı 0,40 tl. olsun,

Talep edilen miktar 300 adet 0,40 x 300 = 120 + 15 TL. baskı bedeli ile TOPLAM ÖDENECEK BEDEL 135 TL.'dir

- ÜRÜNLERİM KARGODA KIRILIR MI?

Firmamız ürünleri kutulama esnasında maksimum titizlikle çalışmaktadır. ürünler kutulara hazırlanmakta duruma göre ürün aralarına katman şeklinde naylon koyulmakta ve bu şekilde ürünlerin koli içinde minimum deforma olması sağlanmaktadır.

Bu titiz çalışmaya rağmen firmamızdan kaynaklanmayan kargo taşıma esnasında ürünlerin hasar görmesi mümkündür. Bu konuda siz müşterilerimizinde dikkatli olması, eğer kolide dıştan ciddi şekilde sıvı teması ya da kolide ezilme, yırtılma, açılma gibi düşünceniz var ise kolinizi mutlaka kargo yetkilisi yanında açınız. Ürünlerinizi tek tek kontrol ediniz, eğer ki zayi, hasarlı ürün var ise kargo yetkilisinden bu konuyla ilgili tutanak tutmasını mutlaka isteyiniz. Eğer ki ciddi anlamda zayi var ise yine tutanak tutturup ürünleri teslim almayınız ve hemen firmamıza bu konuda bilgi veriniz. Çünkü anlaşmalı kargo firmamız ile ürünleriniz %100 garanti kapsamındadır. Firmamızda bu konuda müşterilerine tam garanti vermektedir, alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yorumlar

Degerlendirme Ortalaması::
0.00 (0 Yorumlar total)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
yorumları gör: :
5 Yıldız (0 Yorumlar)
4 Yıldız (0 Yorumlar)
3 Yıldız (0 Yorumlar)
2 Yıldız (0 Yorumlar)
1 Yıldız (0 Yorumlar)

Görüntülenecek Mesaj Yok