gelin-el-buketi-nereden-alinir

Gelin El Buketi Nereden Alınır

uğur öztürk
28.07.2017
0

Bursa El Buketi

   Mrb. Degerli Okurlarımız bu yazımızda gelin çiçegi seçimi ve nereden alınır konuları üzerinde duracagım gelin eli gelinler için en önemli görsellerden biridir gelin çiçegi için

gelin çiçegi

 

   Öncelikle yeni moda renklerden bahsedelim 2019 yazı mor ve somon renklerinin baskınlıgında geçiyor ayrıca yeni moda diyemeyecegim kuru otlar tekrardan sahnede yıllar önce annelerimizin gelin çiçeklerinden aşina oldugumuz ve gülben ergenin dügününden sonra patlayan bu modada göz ardı edilemez bu konuya gelmişken kuru ot ile gelin eli yapmak her baba yigidin işi degildir yapay çiçek yapımı kadar kolay olmayan kuruot gelin elleri için iyi ustaların elinden çıkması gereken bir üründür.

gelin çiçegi

    Bu konuyla ilgili size tavsiyemiz bursa'da yaşıyor iseniz YAPAY ÇİÇEGİM 'DİR 1956 yılından bu yana hizmet vermekte olan ve türkiyenin seçkin çiçek ustalarıyla sanat eserleri çıkaran bir firmadır. adresi cumhuriyet cad. no:49 osmangazi / BURSA tel: 0224 220 20 88 dir. siz sadece istediiniz buketi anlatın onlar size hayalinizi yapsınlar şimdiden hayırlı olsun diyoruz salıcakla kalın :)

gelin çiçegi

gelin çiçegi

gelin çiçegi

gelin çiçegi

gelin çiçegi

gelin çiçegi

gelin çiçegi

Yorumlar

Degerlendirme Ortalaması::
0.00 (0 Yorumlar total)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
yorumları gör: :
5 Yıldız (0 Yorumlar)
4 Yıldız (0 Yorumlar)
3 Yıldız (0 Yorumlar)
2 Yıldız (0 Yorumlar)
1 Yıldız (0 Yorumlar)

Görüntülenecek Mesaj Yok