Yazar   uğur öztürk
28.07.2017
0
gelin-el-buketi-nereden-alinir

Mrb Degerli Okurlarımız bu yazımızda gelin çiçegi seçimi ve nereden alınır konuları üzerinde duracagım gelin eli gelinler için en önemli görsellerden biridir gelin çiçegi için

 

öncelikle yeni moda renklerden bahsedelim 2017 yazı mor ve somon renklerinin baskınlıgında geçiyor ayrıca yeni moda diyemeyecegim kuru otlar tekrardan sahnede yıllar önce annelerimizin gelin çiçeklerinden aşina oldugumuz ve gülben ergenin dügününden sonra patlayan bu modada göz ardı edilemez bu konuya gelmişken kuru ot ile gelin eli yapmak her baba yigidin işi degildir yapay çiçek yapımı kadar kolay olmayan kuruot gelin elleri için iyi ustaların elinden çıkması gereken bir üründür.

Bu konuyla ilgili size tavsiyemiz bursa'da yaşıyor iseniz AŞAN ÇİÇEK'TİR 1956 yılından bu yana hizmet vermekte olan ve türkiyenin seçkin çiçek ustalarıyla sanat eserleri çıkaran bir firmadır. adresi cumhuriyet cad. no:49 osmangazi / BURSA tel: 0224 224 1 999 dur. siz sadece istediiniz buketi anlatın onlar size hayalinizi yapsınlar şimdiden hayırlı olsun diyoruz salıcakla kalın :)

 

gelin eli

gelin çiçegi

kuru çiçek gelin çiçegi

 

 

Yorumlar

Görüntülenecek Mesaj Yok

Yeni mesaj