Şık ve göz alıcı nikah şekeri çeşitleri

Şık ve göz alıcı nikah şekeri çeşitleri

uğur öztürk
05.11.2019
0

Şık ve göz alıcı nikah şekeri çeşitleri

Yeni evlenecek gençler, hayatlarının en özel günü olan düğünlerinde, sadece kendilerine değil misafirlerine de unutulmaz ve kusursuz bir anı yaşatmak istemektedirler.  Misafirler için düğünden anı olarak kalacak en güzel ve özel ayrıntı ise şüphesiz ki nikâh şekerleridir. Önceden nikâh şekerleri yalnızca şekerlemelerden ibaretken son dönemlerde bunun yerini pek çok değişik alternatiflerin aldığı görülmektedir. Kimi nikâh şekerleri ise tekrardan bizleri geçmişte nikâh şekerlerinin yenilebildiği dönemlere götürmektedir. Tabii ki bu noktada da farkı hissettirip birbirinden şık olan tercihler yapılması mümkündür! İşte en özel ve en dikkat çeken nikâh şekeri çeşitleri:

Lolipop nikâh şekerleri

Herkes aslında bademli şekerden olan nikâh şekerlerine aşinadır. O halde bir farklılık yaratmak ister misiniz? İçine kurutulan çiçekler yerleştirilerek yapılmış olan şeffaf renkteki lolipoplar bu konuda size yardımcı olabilir. Hem şık hem de farklı bir tercih olan bu nikâh şekerlerini, emin olun ki misafirleriniz çok beğenecektir. Bu sevimli şekerleri konseptinize uyan bir renkteki kurdele ve şeffaf ambalajla paketleyerek unutulmaz günden bir anı olarak misafirlerinize sunabilirsiniz.

Kavanozda nikâh şekerleri

Kavanozda nikâh şekerini tercih ederek farklı bir fikre imza atabilirsiniz. Kavanozun içine supangle, puding ya da benzer bir tatlıyı yerleştirerek lezzetli bir anı bırakmak, misafirlerin aklından uzun bir süre boyunca silinmeyecektir. Kavanozun kapağını ya da etrafını yine rengarenk kurdeleler veyahut da eşinizle sizin isminizin baş harflerinin olduğu süslemelerle süsleyip damağa hitap etmenin yanında göze de hitap edebilirsiniz.

Kahve nikâh şekerleri

 

En çok kahve tutkunları tarafından sevilen bu nikâh şekerleri, son dönemlerde oldukça moda olan ve çoktercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.  Taze kahve çekirdeklerinin küçük kavanozlara ya da kese kâğıtlarından ambalajlara konarak düğüne gelenlere hediye edildiği bu şirin hediyelerin yanına isterseniz şık görünmesi bakımından minik bir de gümüş kaşık koyabilirsiniz.

Kurabiye nikâh şekerleri

kurabiye nikah şekeri

Başka bir leziz alternatif de kurabiye kesesidir. Üzümlü veya damla çikolatalı gibi tatlarda yapılan kurabiyeleri minik keseler içinde misafirlerinize sunmadan önce keselerin üzerine eşinizle sizin olduğunuz bir kareyi ekleyerek hediyenizin unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.

Zeytinyağı nikâh şekerleri

zeytinyagı nikah şekeri
Minik kavanozlar içinde meşhur Ege’den getirilmiş zeytinyağı nikâh şekerleri, özellikle kır düğünü konsepti için harika bir alternatif olabilir. Emin olun, dikkat çekici bu leziz hediyelerle, misafirlerin tümü mesh olacaklardır.

Yorumlar

Degerlendirme Ortalaması::
0.00 (0 Yorumlar total)
 • 5 Yıldız
  0
 • 4 Yıldız
  0
 • 3 Yıldız
  0
 • 2 Yıldız
  0
 • 1 Yıldız
  0
yorumları gör: :
5 Yıldız (0 Yorumlar)
4 Yıldız (0 Yorumlar)
3 Yıldız (0 Yorumlar)
2 Yıldız (0 Yorumlar)
1 Yıldız (0 Yorumlar)

Görüntülenecek Mesaj Yok